Biz Tanrıyken - Kleopatra

Ürün Kodu: 9789751026910
Biz Tanrıyken - Kleopatra

Jamie Niland için dünyada tek bir kadın vardı. Elvie McKenzie ise sevdiklerini kaybetmekten ve küçük düşmekten korktuğu için yaralı yüreğinin kapılarını aşka kapatmıştı.

Elvie, Japon bombardıman uçakları tepelerinde belirene kadar dünyanın tehlikelerinden uzak, güvenli bir yaşamı olduğunu düşünürken, Jamie ise geleceğini başka ufuklarda aramaya karar verir. Ancak hayat onu hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bildiği kasabasına tekrar savurur.
Geçmişle ilgili sırlar bir bir ortaya çıkarken, Jamie ve Elvie yeniden bir araya gelebilecekler mi? Gümüş Yol tutkunun, gururun, özlemin ve İnci ile başlayan, kırk yıla yayılmış hayatların çarpıcı hikâyesini anlatıyor.

Colin Falconer, on altı dile çevrilmiş otuzdan fazla romanın sahibidir. Büyük bir ustalıkla kaleme aldığı eserler Avustralya, İngiltere, Almanya ve Amerika gibi birçok ülkede yayımlanmıştır. Eski bir gazeteci olan İngiliz kökenli yazar Avustralya'da yaşamaktadır. Marc D'Arbanville adı ile çağdaş romanlar yazmaktadır. Yayınevimizden çıkan diğer eserleriyse, Aztekler, Bir Hürrem Masalı, İpek Yolu, Prenses Anastacia, Güzel Casusum, Biz Tanrıyken: Cleopatra ve İnci'dir…

Nazan Tuncer: Çeviri hayatına Rosamunde Pilcher'in Eylül adlı kitabıyla başladı. Danielle Steel, V.C. Andrews ve Sidney Sheldon ağırlıklı olmak üzere çeşitli yazarların kitaplarını Türkçeye çevirdi. Bugüne kadar 40?ın üzerinde İngilizce eseri Türkçeye kazandırmıştır.Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: İnkılap Kitabevi

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

İlgili ürünler
Whatsapp Destek Hattı
G-HET81Q4C75