Kıyamet - Ciltli

Ürün Kodu: 9789751041470
Kıyamet - Ciltli

ARKA KAPAK YAZISI

 

“O zaman daha iyi anlamıştım; hiç tanımadığımız insanların farkında olmadan birbirlerinin hayatlarını nasıl kontrol ettiklerini, hiç tanımadığımız insanların başka yaşamları kendi elleriyle nasıl tuttuklarını. Görünmeyen ipliklerle bağlıydık birbirimize. İpliklerden biri koparsa hepimiz kopacaktık.”

 

Buğra Gülsoy Kıyamet’te, Mekteb-i Sultani, bugünkü adıyla Galatasaray Lisesi öğrencilerinden ilk Türk boksör Sabri Mahir’in İstanbul’dan Nazi Almanyası’na uzanan yaşam hikâyesini anlatıyor. Sabri’nin Tevfik Fikret, Sakallı Celal, Marlene Dietrich, Bertolt Brecht ve Vladimir Nabokov’la birlikte geçmiş hayatı boyunca şehirler, ülkeler, kıtalar değişiyor, insanlar değişiyor. Değişmeyen tek şey ise, sürekli beklenen o “kıyamet” oluyor.

 

Kıyamet adıyla özel baskısını yaptığımız bu eserde, Buğra Gülsoy’un Birinci Kıyamet ve İkinci Kıyamet romanlarını bir arada sunuyoruz.

Oyuncu ve yönetmen Buğra Gülsoy, Kıyamet romanının özel baskısını tüm okurlar için imzalayarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Bununla da kalmadı, romanın finalini okurlar için seslendirdi… Okurlar kitabı aldığında QR kodunu okutarak Gülsoy’un sesinden romanı bitirmiş olacak…

 

İlgili ürünler
Whatsapp Destek Hattı
G-HET81Q4C75